Naše služby

Sortiment Viessmann, plynové hořáky Riello, plynové hořáky Weishaupt.

 

Topné systémy

Pro váš dům či byt vám pomůžeme vybrat optimální zdroj tepla, poradíme vám s typem radiátorů nebo podlahového vytápění,  případně vám vypracujeme projekt . To vše vám dodáme včetně rozvodů plynu, vody, topení a také nového komínu k vašemu kotli.  Veškerá zařízení uvedeme do provozu a případně vystavíme potřebné revizní zprávy. Pokud máte problém s tvrdou vodou dodáme úpravnu vody.

 

Klimatizační jednotky

Klimatizační jednotky Viessmann Vitoclima splní každý požadavek na efektivní a úsporné chlazení každé místnosti. Vyspělá a osvědčená technika a modulární konstrukce klimatizačních zařízení pro každý požadavek:

Klimatizační zařízení Vitoclima 200-S zajišťují větší komfort a zdravější klima v místnosti. I v případě, že je v létě velké horko.

Vysoká účinnost za každého počasí
Společnost Viessmann uvádí výrobní řadu splitových klimatizačních jednotek Vitoclima 200-S, splňující ekologická kritéria EU. Ty se zaměřují na minimalizaci spotřeby elektrické energie. Nové klimatizační jednotky zohledňují klimatické podmínky jinak než dosud, kdy se zohledňovala pouze venkovní teplota.

Inverterová technologie
Výrobní řada Vitoclima 200-S uvádí inverterovou technologii, která využivá modulaci výkonu kompresoru podle převládajících požadavků. Klimatizační jednotka takto neustále pracuje podle Vašich požadavků. Vitoclima 200-S pracuje efektivněji při dílčí zátěži. Vysoké výkonové číslo SCOP / SEER (S = sezónní hodnota) snižuje provozní náklady.
Komfortní noční režim
Noční režim (Sleep mode) zajišťuje pohodlný spánek uživatele. V režimu chlazení (Cool) či vysoušení (Dry) se noční režim spouští po jedné hodině a nastavená teplota se zvyší o 1 °C, o dvě hodiny později se teplotní nastavení zvýší o 2 °C a pak pracuje při této nastavené teplotě.
V režimu vytápěni (Heat) se noční režim spustí po jedné hodině a nastavená teplota se sníží o 1 °C, o dvě hodiny později se teplotní nastavení sníží o 2 °C a pak pracuje při této nastavené teplotě.

Jednoduchá údržba
Jednotka Vitoclima 200-S je omyvatelná. Snímatelný filtr vzduchu a kryt umožňují snadnou údržbu.

Pohodlná klimatizace
Vyrobní řada Vitoclima 200-S je vybavena specialním snímačem teploty na dálkovém ovládání, který reaguje na vnitřní teplotu a na jejím základě zajišťuje příjemně klimatizované prostředí.

Funkce automatického čištění
I po vypnutí jednotky fouká radialní ventilator neustále dovnitř vnitřní jednotky vzduch, aby zůstala stále suchá a čistá.

(Více informací)

 

Solární systémy

Solární systémy pro ohřev pitné vody a podporu vytápění. Solární ohřev je jistotou do budoucnosti, díky němu se stanete nezávislými na stále zdražující energii ze spalování fosilních paliv. Solární články rodinnému domu ušetří až tři čtvrtě tuny oxidu uhličitého (CO2).

Využitím energie ze slunce můžete profitovat z nízké spotřeby tepla a kromě toho se každý měsíc může radovat ze snížených účtů za energii. Kdo dnes investuje do nového topného zařízení, měl by si jeho doplnění solárním systémem naplánovat ihned.

Instalace solárních kolektorů znamená ekologicky šetrnou volbu, protože emise CO2 snižujete trvale udržitelným způsobem. K tomu vám poskytne naše  firma veškeré informace a realizaci od návrhu , přes dodání a montáž. A pomůžeme vám i se získáním státní dotace.

(Více informací)

 

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla Viessmann jsou první volbou, pokud jde o to, spojit spolu úsporu nákladů na vytápění a ekologickou výrobu tepla. Neboť energie, kterou tepelné čerpadlo využívá, je v okolním prostředí neomezeně a zdarma vždy k dispozici. Pro zužitkování této energie vyžaduje plnohodnotný topný systém pouze malou část elektrické energie na pohon a čerpadlo. Viessmann tepelná čerpadla jsou nezávislá na fosilních palivech a aktivně přispívají k redukci tvorby CO2 a ochraně klimatu.

(Více informací)